0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Martin Guk
۲
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۸:۰۰
Martin Guk
۳
۰
Michal Regner
Finished
۰۳:۰۰
Tomas Holik
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۸:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۰
Julius Legen
Finished
۰۰:۰۰
Martin Bittner
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۰:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۰
Trojan Frantisek
Finished
۰۲:۰۰
Julius Legen
۰
۳
Trojan Frantisek
Finished
۰۰:۳۰
Roman Polovka
۱
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Jenicek
۳
۰
Karel Brozhik
Finished
۰۲:۳۰
Tomas Holik
۳
۰
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۳:۳۰
Karel Brozhik
۱
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۳:۳۰
Antonin Belonoznik
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۰۴:۰۰
Martin Guk
۲
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۶:۰۰
Michal Regner
۳
۲
Karel Brozhik
Finished
۰۶:۳۰
Matous Klimenta
۳
۰
Jakub Jenicek
Finished
۰۷:۰۰
Jakub Jenicek
۳
۲
Michal Regner
Finished
۰۷:۳۰
Petr Masa
-
-
Milan Fikar
Finished
۰۰:۰۰
Martin Kowalik
۳
۱
Martin Bittner
Finished
۰۰:۰۰
Marek Zaskodny
۳
۲
Petr Vicherek
Finished
۰۰:۳۰
Milan Fikar
-
-
Pavel Kafka
Finished
۰۰:۳۰
Ales Krejci
-
-
Petr Masa
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Louda
۳
۱
Martin Kowalik
Finished
۰۱:۰۰
Petr Vicherek
۱
۳
Marek Zaskodny
Finished
۰۲:۰۰
Martin Kowalik
۳
۰
Jiri Louda
Finished
۰۲:۰۰
Ales Krejci
-
-
Petr Masa
Finished
۰۲:۰۰
Antonin Belonoznik
۱
۳
Tomas Holik
Finished
۰۲:۳۰
Petr Oliver Korp
۳
۱
Robin Pacha
Finished
۰۳:۰۰
Jakub Jenicek
۲
۳
Martin Guk
Finished
۰۴:۰۰
Matous Klimenta
۱
۳
Michal Regner
Finished
۰۴:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Robin Pacha
Finished
۰۴:۳۰
Karel Brozhik
۲
۳
Martin Guk
Finished
۰۵:۰۰
Tomas Holik
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۰۵:۰۰
Robin Pacha
۰
۳
Antonin Belonoznik
Finished
۰۵:۳۰
Michal Regner
۲
۳
Jakub Jenicek
Finished
۰۵:۳۰
Petr Oliver Korp
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۶:۰۰
Robin Pacha
۱
۳
Tomas Holik
Finished
۰۶:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Antonin Belonoznik
Finished
۰۷:۰۰
Antonin Belonoznik
۳
۲
Petr Oliver Korp
Finished
۰۷:۳۰
Radim Pavelka
-
-
Jiri Pozarsky
inprogress
۱۰:۳۰
Daniel Tuma
-
-
Radim Pavelka
inprogress
۱۲:۰۰
Radim Pavelka
-
-
Jan Jablonovsky
inprogress
۱۲:۳۰
  World TT-CUP
Martin Stusek
۰
۳
Krystof Prida
Finished
۰۰:۵۰
Jaromir Zlamal
۳
۰
Tomas Vorisek
Finished
۰۰:۲۰
Jaromir Zlamal
۳
۲
Martin Stusek
Finished
۰۱:۲۰
Martin Stusek
۳
۱
Tomas Vorisek
Finished
۰۱:۵۰
Jaromir Zlamal
۳
۱
Krystof Prida
Finished
۰۲:۲۰
Harpreet Singh
۳
۲
Kotlyarevskiy Semen
Finished
۰۳:۰۵
Harpreet Singh
۳
۱
Lu Hsu Chang
Finished
۰۳:۳۰
Alex Averin
۳
۱
Igor Shulkin
Finished
۰۴:۳۵
  Russia Liga Pro
Alexander Klavdenkov
-
-
Dmitry Petrochenko
Cancelled
۰۰:۰۰
Anatoly Ilin
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۱:۰۰
Yurii Merkushin
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۱:۱۵
Mikhail Reznikov
۰
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۳۰
Dmitry Ignatiev
۰
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۱:۴۵
Evgeny Anisimov
۳
۰
Aleksey Zirin
Finished
۰۱:۴۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۲:۰۰
Nikolay Zhurba
۳
۲
Andrey Pravdnov
Finished
۰۲:۱۵
Anatoly Ilin
۲
۲
Mikhail Reznikov
Finished
۰۲:۳۰
Yurii Merkushin
۳
۲
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۲:۴۵
Aleksey Kazakov
۳
۲
Evgeny Anisimov
Finished
۰۲:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۲
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۳:۰۰
Aleksandr Fedorov
۱
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۳:۱۵
Andrey Pravdnov
۰
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۱۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Mikhail Reznikov
Finished
۰۳:۳۰
Nikolay Zhurba
۰
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۳:۴۵
Viktor Kalachev
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۰۰
Lopatin Sergey
۲
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۱۵
Aleksey Zirin
۳
۱
Aleksey Kazakov
Finished
۰۴:۱۵
Mikhail Reznikov
۲
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۴:۳۰
Dmitry Ignatiev
۱
۳
Andrey Pravdnov
Finished
۰۴:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۱
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۰۰
Lopatin Sergey
۲
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۲
Anatoly Ilin
Finished
۰۵:۳۰
Andrey Pravdnov
۲
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۵:۳۵
Viktor Kalachev
۳
۰
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۶:۳۰
Yurii Merkushin
۰
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۶:۴۵
Vladimir Zhigalov
۲
۳
Nikolay Pashkov
Finished
۰۹:۰۰
Igor Krikunov
۱
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۰۹:۱۵
Igor Sergeevich
۲
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۰۹:۳۰
Dmitry Tunitsin
۳
۱
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۰۹:۳۰
Vasily Shirshov
۳
۰
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۹:۴۵
Vladimir Eremin
۳
۱
Gennady Karpovkin
Finished
۰۹:۴۵
Vladimir Safonov
۱
۲
Yaroslav Troyanov
inprogress
۰۹:۵۰
Nikolay Pashkov
۰
۱
Igor Sergeevich
inprogress
۱۰:۰۰
Mikhail Chernyavskiy
-
-
Vladimir Eremin
بازی شروع نشده است
۱۰:۱۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Igor Akimov
۱
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۰:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۲
Dmitry Yurkov
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Buluy
۲
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۰:۳۰
Igor Akimov
۲
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۱:۰۰
Oleg Andreev
۱
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Buluy
۰
۳
Igor Akimov
Finished
۰۱:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۱
Sergey Korobeinik
Finished
۰۲:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۱
Oleg Andreev
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Korobeinik
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۲:۳۰
Dmitriy Batyuk
۳
۰
Alexander Pogonov
Finished
۰۳:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۱
۳
Igor Akimov
Finished
۰۳:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۳:۳۰
Yan Krol
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۳:۳۰
Dmitriy Batyuk
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Korobeinik
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۴:۰۰
Igor Akimov
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۴:۳۰
Yan Krol
۳
۰
Alexander Pogonov
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Korobeinik
۳
۱
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۵:۰۰
Dmitriy Batyuk
۳
۲
Yan Krol
Finished
۰۵:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۲
۳
Alexander Pogonov
Finished
۰۵:۳۰
Alexander Pogonov
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۶:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Yan Krol
Finished
۰۶:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۷:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۰
Yan Krol
Finished
۰۷:۳۰
Yan Krol
۱
۳
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۸:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۱
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۸:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۰۹:۰۰
Aleksandr Horoshko
۲
۳
Mukha Taras
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۰
Mukha Taras
Finished
۱۰:۰۰
  Belarus Liga Pro
Vadim Nekhvedovich
۳
۲
Kirill Metlushko
Finished
۰۰:۰۰
Kirill Kazanin
۳
۱
Daniil Devyatnikov
Finished
۰۹:۳۰
Andrei Smirnov
۰
۲
Fedor Iakovlev
inprogress
۱۰:۰۰
  Europe TT Elite Series
Jakub Kosowski
۳
۰
Artur Grela
Finished
۰۰:۰۰
Bartosz Kwodawski
۲
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۰:۱۵
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Zochniak Jakub
Finished
۰۰:۴۵
Petr David
۳
۰
Lukasz Nadolski
Finished
۰۱:۰۰
Igor Dabrowski
۳
۱
Jakub Chojnacki
Finished
۰۱:۱۵
Szymon Twardowski
۳
۱
Zochniak Jakub
Finished
۰۱:۴۵
Mateusz Misiak
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۰۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Igor Dabrowski
Finished
۰۲:۱۵
Krzysztof Kapik
۲
۳
Adam Dosz
Finished
۰۲:۳۵
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Jakub Chojnacki
Finished
۰۲:۴۵
Damian Wojdyla
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۳:۰۰
Szymon Twardowski
۳
۱
Igor Dabrowski
Finished
۰۳:۱۵
Mateusz Misiak
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۰۳:۳۰
Bartosz Kwodawski
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۳:۴۵
Karol Wisniewski
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۰۰
Jakub Chojnacki
۲
۳
Zochniak Jakub
Finished
۰۴:۱۵
Damian Wojdyla
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۰۴:۳۰
Szymon Twardowski
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۴:۴۵
Krzysztof Kapik
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۰۰
Igor Dabrowski
۳
۱
Zochniak Jakub
Finished
۰۵:۱۵
Mateusz Misiak
۰
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۵:۳۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Jakub Chojnacki
Finished
۰۵:۴۵
Karol Wisniewski
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۰۶:۰۰
Krzysztof Kapik
۱
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۶:۳۰
Mateusz Misiak
۲
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۷:۰۰
Adam Dosz
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۷:۳۰
Krzysztof Kapik
۲
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۸:۰۰
Damian Wojdyla
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۳۰
Jakub Folwarski
۱
۱
Adrian Wiecek
inprogress
۱۰:۰۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Gevorg Baghdasaryan
۳
۱
Jon Mirzoyan
Finished
۰۳:۱۰
Jon Mirzoyan
۳
۲
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۸:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۱
Jon Mirzoyan
Finished
۰۹:۱۰
Hovhannes Julhakyan
۱
۳
Avet Vasilyan
Finished
۰۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید